MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11482215
nr 1148 2215
Stolar
ett par, omkring sekelskiftet 1900
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:32:49
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr